Niech żyje nowy marketing!

My nadążamy za zmianami. Tworzymy ponad przeciętne projekty przy utrzymaniu uczciwych cen - to nasza domena.

Jesteśmy nie tylko Studiem Kreatywnym.

Jako firma JAPR funkcjonujemy od 2013 roku. Nasz obecny zespół zrealizował już ponad kilkadziesiąt projektów z zakresu brandingu i public relations. Tworzymy rozwiązania interaktywne oraz świadczymy doradztwo marketingowe. Jesteśmy obecni na Śląsku jak i w Warszawie. Tworzymy ponad przeciętne projekty reklamowe przy utrzymaniu uczciwych cen, dzięki czemu posiadamy referencje od dużych klientów jak i od małych.

Kompleksowe usługi agencyjne

Dzięki naszej ofercie nie potrzebujesz rozbudowanego działu maketingu. My nadążamy za zmianami, działamy na nowych kanałach komunikacji.

Branding

Jedną z głównych specjalizacji naszej agencji jest Branding. Budujemy marki od podstaw. Projektujemy Kompleksowe kampanie marketingowe, kratywne projekty graficzne. Branding-Identyfikacja wizualna firm

Strony www

Oferujemy strony, które przynoszą zysk. Kluczem do zwiększenia Twoich zarobków jest skuteczna i czytelna komunikacja z klientem. Istnieją sprawdzone sposoby projektowania stron które wywołują określone zachowania u odwiedzającego. Tym się zajmujemy. Projektujemy kompleksowo strony, sklepy i portale internetowe, oferujemy wsparcie techniczne do każdego projektu.

Public Relations i nie tylko...

Jesteśmy Głośni! Docieramy do największych redakcji dziennikarskich w Polsce. Prowadzimy obsługę medialną i marketinową sportowców i firm, Eventy/Wydarzenia, Sponsoring. Prowadzimy kilkanaście kont w różnych mediach społecznościowych dla różnych firm, angażując w to tysiące odbiorców. Reklama, copywriting i publikacja postów. Zadbamy o wszystko!

Fotografia i film

Dobrego produktu nie obroni zły obraz. Wykonujemy i nadzorujemy każdy etap projektu fotograficznego czy filmowego. Nasza agencja dysponuje własnymi zawodowymi fotografami. Posiadamy własne studio do fotografii produktowej oraz biznesowej. Znamy się na tym!